Login:     Hasło:


Opinie o Kursie:

Opinie zostały wysłane w okresie od września 2010. Publikujemy je za zgodą autorów.


W październiku 2010 roku postanowiłam, że wyjadę do Londynu. Wcześniej uczyłam się tylko przez kilka lat angielskiego w szkole... Zapisałam się do szkoły językowej na inwestywny kurs, lecz nie przyniosło to rezultatów. Gdy przyjechałam do domu na święta w grudniu, znajoma poleciła mi stronę Angielski80.pl. Zapisałam się na kurs i zaczełam się uczyć. w lutym wyjechałam do pracy w Londynie i wysłałam CV do kilku firm, na rozmowie kwalifikacyjnej dużo łatwiej mi było nawiązać relacje. Polecam Serdecznie!
Martyna Wójcik, Poznań

Pracuje w firmie IT. Głównie przyjmuje zlecenia, prowadzę rozmowy. Pod koniec 2010 roku nasza firma wyruszyła w świat, coraz częściej dzwoniły osoby zainteresowane usługami z Francji, Anglii, USA. Wiedziałam, że szybko muszę się nauczyć prawidłowej wymowy i zrozumienia. Wpisałam w Google "Najszybszy kurs angielskiego" i trafiłam na forum, gdzie bardzo dużo osób pozytywnie wypowiadało się na temat kursu. Od razu spodobała mi się idea kursu - brak regułek, zasad językowych, a zamiast tego nauka najczęściej używanych słów. Zapisałam się na kurs i uczę się dziennie po 15-20 minut. Poruszam się także po stronach angielskich i oglądam po kilka minut dziennie telewizje w języku Angielskim. Mogę stwierdzić, że kurs bardzo mi pomógł. Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się komunikacji.
Joanna Krawczyk, Warszawa

Od kilku lat moim hobby są podróże. Postanowiłem, że chce przeznaczać i odkładać każdego roku oszczędności aby zwiedzać świat. Do tej pory byłem w 17 krajach, jednak moim celem jest kilkakrotnie więcej. Kilka miesięcy temu zapisałem się do szkoły językowej. Zapłaciłem za cały semestr 700 zł, po 5-ciu miesiącach stwierdziłem, że nie nauczę się angielskiego. Musiałem zjawiać się na 2 godzinnych lekcjach dwa razy w tygodniu w oddalonej o 3 km ode mnie szkole. Program był dla mnie za szybki - miałem porównanie ile jestem w stanie rozumieć ponieważ regularnie podróżowałem i mój angielski stał w miejscu. Odkryłem metode, która jest nauczana na stronie Angielski80 - bez zastanowienia w ten sam dzień zapisałem się na kurs. Dobrym rozwiązaniem była dla mnie także nauka w trybie offline, za którą chciałbym podziękować. W drugi dzień po zapisaniu się na kurs wydrukowałem słówka i zgrałem wymowę na mój odtwarzacz MP3. Gdy mam dostęp powtarzam słówka przy komputerze. Polecam wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają :-) Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Marek Czarnecki, Gdańsk


Indiwidulane wyniki osiągane przez klientów mogą się różnić w żależności od czasu poświęconego na naukę.

Untitled

Joanna Krawczyk, Warszawa ...Od razu spodobała mi się idea kursu - brak regułek, zasad językowych, a zamiast tego nauka najczęściej używanych słów. Zapisałam się na kurs i uczę się dziennie po 15-20 minut... Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się komunikacji. Marek Czarnecki, Gdańsk ...Odkryłem metode, która jest nauczana na stronie Angielski80 - bez zastanowienia w ten sam dzień zapisałem się na kurs. Polecam wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają :-) Czytaj dalej Czytaj dalej

Naucz się komunikować w języku angielskim w 30 dni... lub zwrot pieniędzy!

Nic nie ryzykujesz... Jeżeli nie będziesz zachwycony rezultatami... oddamy Ci 100% pieniędzy!

Kliknij TUTAJ i Otrzymaj dostęp natychmiast!

Zapisz się