Login:     Hasło:Angielski80 to . . . :1) Idea - Nauka najczęściej używanych słówek
W strefie dla użytkowników wyselekcjonowaliśmy 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim. Szacuje się, że znajomość 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim pozwala na swobodnie wypowiadanie się i zrozumienie ok. 80% codziennych komunikatów, tekstów oraz pozwala swobodnie wypowiadać się na podstawowe tematy w języku angielskim. Wydaje się to nieprawdopodobne, ale wystarczy zobaczyć na opinie lub przykłady. Nie będziesz musieć uczyć się zbędnej gramatyki, zwrotów czy regułek - Stawiamy na swobodną komunikacje!
Naszą ideą nie jest uczenie Cię zbędnych regułek, gramatyki czy zasad - Nauczymy Cię najważniejszego na czym każdemu zależy - zrozumienia a także swobodnego wypowiadanie się w języku angielskim.

2) 31 lekcji - Sam wyznaczasz tempo
Kurs jest podzielony na 31 lekcji, zapisując się na kurs dostajesz dostęp dożywotni. Oznacza to, że sam wyznaczasz tempo nauki - Wyznaczasz kiedy i przez ile chcesz się uczyć. Po każdej lekcji dostępny jest test, w którym możesz sprawdzić swoje umiejętności. Każde słowo zostało profesjonalnie przetłumaczone, obok tłumaczenia znajdziesz także wymowę słowa przez Native-speaker’a, którą możesz odsłuchać dowolną ilość razy.

3) Ucz się z własnego fotela lub łóżka
Platforma Angielski80 jest dostępna przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu oraz 365 dni w roku. Zapisując się na kurs otrzymujesz dożywotni dostęp do kursu. Gdy tylko masz czas i ochotę logujesz się do systemu, wybierasz lekcje i przystępujesz do przyjemnej nauki.

4) Oszczędność
Cena za kurs jest niska w porównaniu do tego ile się nauczysz. Kurs daje Ci zrozumienie wszystkich tekstów i rozmów w 80% ! Każdemu z użytkowników udaje się uzyskać ten efekt dzięki maksymalnie efektywnym systemie nauki. Szacuje się, że uzyskanie takiego efektu w innych sposobach nauki języka (np. nauka w szkołach, prywatnych szkołach językowych) zajmie Ci 3 lata. Sam policz, ile wydałbyś ucząc się w szkole językowej przez 3 lata. Oszczędasz nie tylko pieniądze ale i czas, ponieważ nie musisz poświęcać go na dojazdy i spędzanie godzin lekcyjnych w szkołach językowych.

5) Nauka w Trybie Offline
Dla wygody naszych użytkowników wprowadziliśmy system nauki w trybie offline. Jeżeli planujesz podróż lub nie będziesz mieć dostępu do internetu nadal możesz uczyć się ! Wystarczy, że wydrukujesz małą ilość materiału i nagrasz wymowę na swój odtwarzacz mp3 lub płyte CD. Słuchając wymowy na przykład na odtwarzaczu samochodowym, będziesz osłuchiwał się z wymową w języku angielskim.

6) Dodatkowe bonusy
Gdy już zapiszesz się na kurs, regularnie będziesz otrzymywać newsy, raporty, bonusy, które pomogą Ci w nauce języków obcych. Nie będziemy pobierać od Ciebie żadnych dodatkowych opłat za aktualizacje oraz udogodnienia na naszej platformie. Już za kilka lat ten system nauki angielskiego będzie jednym z popularniejszych - Ty masz szanse dołączyć już dziś.

7) Zadowolenie klientów
Ponad 97% naszych użytkowników jest zadowolonych z kursu. Aby przeczytać ich opinie a także zobaczyć ile będziesz w stanie rozumieć po zakończeniu kursu zajrzyj do następnych zakładek.


Kliknij po natychmiastowy dostęp do kursu za cenę 2 godzin korepetycji. Promocja trwa tylko do do 23.59

Untitled

Joanna Krawczyk, Warszawa ...Od razu spodobała mi się idea kursu - brak regułek, zasad językowych, a zamiast tego nauka najczęściej używanych słów. Zapisałam się na kurs i uczę się dziennie po 15-20 minut... Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się komunikacji. Marek Czarnecki, Gdańsk ...Odkryłem metode, która jest nauczana na stronie Angielski80 - bez zastanowienia w ten sam dzień zapisałem się na kurs. Polecam wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają :-) Czytaj dalej Czytaj dalej

Naucz się komunikować w języku angielskim w 30 dni... lub zwrot pieniędzy!

Nic nie ryzykujesz... Jeżeli nie będziesz zachwycony rezultatami... oddamy Ci 100% pieniędzy!

Kliknij TUTAJ i Otrzymaj dostęp natychmiast!

Zapisz się